Tezgah Altı Lavabo, Pisuvar & Etajerli Lavabo

Nisan 29, 2019 Yazar admin 0

Tezgah Altı Lavabo tezgahınız ile birleşerek geniş bir alan yaratıyor şık görüntüsü kolay temizlenebilir özelliğiyle oldukça rağbet gören bir modeldir.

Etajerli Lavabo tezgah üstü kullanımı ve şekliyle banyo aksesuar larınızı rahatlıkla yerleştirebilmenizi sağlıyor. Ayrıca şık bir görüntü ve kaliteye sahiptir.

Klasik Klozet kolay temizlenebilir özelliği, dayanıklılığı, alttan ve yandan çıkışlı olması ve yerle temas halinde bulunduğu için arıza durumunda daha kolay müdahale edilebilir.

Asma Klozet duvara montajlandığı için görüntü kirliliği oluşmuyor ve banyonuzda daha geniş bir alan yaratıyor. Toplum içinde yaygın olan yargının aksine Asma Klozet yüksek ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Fincanlar yapı olarak sattığımız tüm asma klozet ürünlerinde 400 kilograma kadar taşıma garantisi veriyoruz.

Pisuvar temel özelliği ayakta kullanılabilmesidir. Küçük ve büyük alanlarda kullanıma uygun boyutları mevcuttur. Kolay temizlenir alttan ve üstten su çıkışı mevcuttur.

Hela Taşı her bütçeye uygun fiyatlar ile sunuluyor kendi markamız olan fnc ile sattığımız ürünler kalitesi üst düzeydir. Mağazamızda farklı model ve tasarımları mevcuttur.

Klozet Kapakları nın birbirinden farklı ağırlıkları, tasarımları ve kullanımları mevcut klozet kapakları sizlerin kendi zevkine göre seçme imkanı tanıyor istediğiniz Klozet Kapağını seçip kolayca sipariş verebilirsiniz.

Seramik Rezervuar kolay montajı ile sizleri zorlamıyacaktır. Ürün yelpazesi bakımından geniş olan firmamızın her bütçeye ve her kesime hitap eden fiyatları vardır.

Online mağazamızdan Fincanlar Yapı kalitesiyle Lavabo Klozet ve Vitrifiye kategorisinden ürünlerimizi inceliyip kolayca alıveriş yapabilir müşteri temsilcilerimiz ile kolayca iletişim kurarak yardım isteyebilir, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz

Keyifli Alışverişler Dileriz…