HAKKIMIZDA

Neden Fincanlardan?

1950’den beri işini ehliyle yapan fincanlar yapı elektirik parke adında şanlıurfa birecikte kurulan satış mağazamız yıllarca siz değerli müşterilermize, en uygun fiyattan en hızlı şekilde Türkiyenin her konumuna ulaştırmayı görev bilmiştir. 2018 yılında Gaziantep merkez şube oluşturan fincanlar yapı malzemeleri artık Türkiyenin her iline her ilçesine kargolama yapmaktadır. E-ticarette başarılar elde etmiş fincanlar yapı 2019 yılında Gaziantep organize sanayi bölgesinde havlupan imalatına başlamıştır. Yönetimi kuruluşu imalatı ile bire bir ilgilenen Mehmet Fincan, Halil Fincan Ve Samet Tanrıverdi Ortaklar Grubu şirtekini ve yatırımını hep kendi memleketine yapmaya devam etmiştir. Neden fincanlar diyebilmemiz en önemli yeri müşterilerini asla üzmeyen satış öncesi ve sonrası sürekli destek vermemizdir.

Facebook

80.000 aktif takipçimizin bulunduğu Usta Sıhhi Tesisatçılar Grubumuzda Kampanyalı Ürünlere sahip olabilir. Personel ilanı verebilirsin.

İnstagram

İnstagram gibi platformlarda sürekli aktif olarak kampanya yaptığımız. İndirimli ürünlere ulaşacağınız 2.500 kişilik bir aileyiz. 🙂

YouTube

Zaman zaman ürünlerimizi sizlere tanıttığımız ve eleştirdiğimiz. Bol bol kampanyalı ürünleri sizlere sunduğumuz kanalımızda sizleri de bekliyoruz 🙂

İNDİRİM GÜNLERİ

Belirli günlerde yaptığımız kampanyalarda iddaa ediyoruz. Piyasanın en uygun fiyatına en kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Bizleri sosyal medya hesaplarmız dan takipte kalınız tüm bildirimlerimizi ve kampanyalarımızı  sosyal medya hesaplarımızdan bildirmekteyız. Özellikle kampanyalı ürünlerde faydalanmak için geç kalmayınız.